Bertsoa.eus - Bertso plaza digitala

Agenda

Ekitaldiak bilatu

2013-01-25 Azkoitia
Bertso-afaria
Lekua: Zakela Antolatzailea: Zakela Kultur Elkartea     Bertsolariak: Eneritz Artetxe, Silvia Etxaniz, Jokin Sudupe, Ugaitz Beristain, Jokin Landa

  2013-01-25 Itsasu
Kabaret gaua
Lekua: Sanoki gela     Ordua: 21:00 Bertsolariak: Joanes Etxebarria, Ortzi Idoate

  2013-01-25 Lanteno
Arabako Bertsolari Txapelketa. 1.kanporaketa
Lekua: Arte-eskolan afaria     Ordua: 21:00 Antolatzailea: Arabako Bertsozale Elkartea     Bertsolariak: Irati Anda, Unai Mendibil, Asier Otamendi, Xabi Igoa, Orlando Arreitunandia, Maria Izaga

  2013-01-25 Zarautz
Auzoko ezkonduentzako bertso-afaria
Auzoa: Urteta     Ordua: 21:00 Bertsolariak: Iban Urdangarin, Iker Zubeldia

  2013-01-26 Donostia
Bertso eguna: kalez kale
Lekua: Parte zaharratik     Ordua: 12:00 Antolatzailea: Euskal Herriko Bertsozale Elkartea

  2013-01-26 Zarautz
Sagardp eguna: bertsolariak
Lekua: Musika plaza     Ordua: 12:00 Bertsolariak: Zarauzko Bertso-Eskola

  2013-01-26 Donostia
Bertso eguna: ekitaldi nagusia
Lekua: Kursaal     Ordua: 18:00 Antolatzailea: Euskal Herriko Bertsozale Elkartea

  2013-01-26 Donostia
Bertso eguna: afaria eta festa
Lekua: Ni neu jatetxea     Ordua: 21:00 Antolatzailea: Euskal Herriko Bertsozale Elkartea

  2013-01-27 Iurreta
Bertsolariak
Auzoa: Bakixao     Lekua: San Sebastian ermita parean     Ordua: Meza ostean     Antolatzailea: Bakixako Jai Batzordea     Bertsolariak: Gorka Lazkano, Eneko Abasolo "Abarkas", Erika Lagoma

  2013-01-27 Bilbo
Sabino Arana fundazioaren sari banaketa: "Bi arreba" emanaldi berezia
Lekua: Arriaga antzokia     Ordua: 12:00 Antolatzailea: Producciones Serrano     Bertsolariak: Andoni Egaña Protagonistak: Xabier Lizaso

  2013-01-27 Elosu
Arabako Bertsolari Txapelketa. 2.kanporaketa
Lekua: Txoko handia     Ordua: 14:30 Antolatzailea: Arabako Bertsozale Elkartea     Bertsolariak: Iñaki Viñaspre, Alberto Martinez "Beito", Rikardo Gonzalez De Durana, Maialen Saez de Okariz, Paula Amilburu, Xabi Lopez de Santiago

  2013-01-27 Munitibar
Bertso-pilota
Lekua: Frontoia     Ordua: 19:15 Antolatzailea: Munitibarko Jai Batzordea     Bertsolariak: Arkaitz Estiballes, Gorka Ostolaza "Potxis"

  2013-01-30 Azkoitia
"Bertsolarhitza" umeentzako emanaldia
Lekua: Floreaga ikastetxea     Ordua: 10:00 Antolatzailea: San Jose De Floreaga Ikastetxea

  2013-01-30 Azkoitia
"Bertsolharitza" umeentzako emanaldia
Lekua: Floreaga ikastetxea     Ordua: 11:30 Antolatzailea: San Jose De Floreaga Ikastetxea

Maule-Lextarre

Zortziko txikia. Jone Uria-Agin Laburu

2013/11/30

Zallako jaialdia

2016/05/20

Bizkaiko Bertsolari Txapelketa - Udaberriko fasea - Getxo

2016/05/22

Arabako Eskolarteko finala

2016/05/21

Bizkaiko Eskolarteko finala

2016/05/24

Xiberoa, Lapurdi eta Baxe Nafarroako Eskolartekoa

2016/05/21

Udaberriko saioa Bilbon

2016/05/07

Plazatik Gaztetxera - Markina-Xemein

2016/05/18

Bizkaiko Bertsolari Txapelketa - Udaberriko fasea - Arrigorriaga

2016/05/14

Oholtzapetik. Finaleko jaialdia

2016/05/13

Matienako jaialdia (Abadiño)

2016/05/11

Oholtzapetik - Amurrio

2016/05/06

Bizkaiko Bertsolari Txapelketa - Udaberriko fasea - Orozko

2016/05/08

Bizkaiko Bertsolari Txapelketa - Udaberriko fasea - Gueñes

2016/05/07

Lasarte-Oriako musikatua

2016/05/10

Bertso-jaialdia Altzan (Donostia)

2016/04/24

Amezketa - Pernando Amezketarra Sariketa

2016/04/30

Altzo - Xabier Amurizaren bat-bateko azken plaza

2016/05/04

Bizkaiko Bertsolari Txapelketa - Udaberriko fasea - Derio

2016/04/30

Bertso-jaialdia Gasteizen

2016/04/21

Bizkaiko Bertsolari Txapelketa - Udaberriko fasea - Ondarroa

2016/04/24

Bizkaiko Bertsolari Txapelketa - Udaberriko fasea - Erandio

2016/04/23

Oholtzapetik - Agurain

2016/04/22

Plazatik Gaztetxera. Soraluze eta Bergara

2016/04/27

Europa Bat-Batean - Aramaio

2016/04/23

Europa Bat-Batean - Uztaritze

2016/04/23

Europa Bat-Batean - Markina-Xemein

2016/04/21

Europa Bat-Batean - Iruñea

2016/04/20

Europa Bat-Batean - Donostia

2016/04/19

Bizkaiko Bertsolari Txapelketa - Udaberriko fasea - Bermeo

2016/04/17

Oholtzapetik - Murgia

2016/04/15

Europa Bat-Batean - Hernani

2016/04/17

Gipuzkoako eskolarteko finala

2016/04/17

Nafarroako Eskolarteko Bertsolari Txapelketa

2016/04/15

Europa Bat-Batean - Bilbo

2016/04/16

Bizkaiko Bertsolari Txapelketa - Udaberriko fasea - Berriz

2016/04/10

Oholtzapetik - Ozaeta

2016/04/08

Zegamako bertso-jaialdia

2016/04/03

Osinalde Saria

2016/04/02

Zumaiako jaialdia

2016/04/01

Bertso-jaialdia Igorren

2016/03/19

Bergarako bertso-jaialdia

2016/03/18

Bardoak - Finala - Etxarri Aranatz

2016/03/19

BBK Sariketako finala

2016/03/18

Bertso-jaialdia Amasa-Villabonan

2016/03/12

Biriatuko ikastolaren aldeko saioa

2016/03/06

Azpeitia. Erniarraitz Sariketako finala

2016/03/04

Bardoak - Bigarren fasea - Bera

2016/03/05

Bardoak - Bigarren fasea - Etxarri-Aranatz

2016/03/04

Bardoak - Bigarren fasea - Iruñea

2016/03/04

Bardoak - Bigarren fasea - Igantzi

2016/03/04

Bertso-saio musikatua Elizondon

2016/03/06

Bertso-afaria Lasarte-Orian

2016/02/27

Bardoak - Bigarren fasea - Leitza

2016/02/26

Andoaingo jaialdia Sahararen alde

2016/02/28

Bertso-bazkaria Alegian

2016/02/27

Bardoak- Bigarren fasea - Barañain

2016/02/19

2015eko Bertso Udalekuak

2015/07/23

Bideo guztiak ikusi